Skip to content

Gadżety dla turysty i rowerzysty

Siedzenie w domu jest nudne, to wie każdy. Dlatego kiedy tylko pogoda sprzyja warto wybrać się na wycieczkę i zobaczyć nieco świata dookoła. Zobaczmy jakie ciekawe gadżety turystyczne mogą nam taką podróż ułatwić i uprzyjemnić.

Gadżety dla rowerzystów

Na rynku dostępne są liczne akcesoria sportowe dla rowerzystów. Na każdą dłuższą wyprawę warto zaopatrzy się w grubą, nieprzemakalną sakwę na bagażnik, gdzie zapakować można prowiant, niezbędne rzeczy oraz inne gadżety turystyczne. Sakwa taka jest zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem niż plecak, bo nie trzeba jej dźwigać, człowiek więc nie męczy się aż tak szybko.

We wspomnianej sakwie znajdzie się miejsce m.in. na takie gadżety turystyczne jak zamek elektroniczny zamek do roweru wyposażony w głośny alarm czy łańcuch z blokadą. Dzięki tym dwóm rzeczom każdy rower będzie zdecydowanie bezpieczniejszy. Często wsiadamy na rower, po to aby zrzucić zbędne kilogramy.

Dla każdego trenującego przydadzą się akcesoria sportowe takie jak liczniki rowerowe, które pokażą ilość przejechanych kilometrów czy spalonych kalorii. Najlepiej aby taki licznik był wodoodporny i bezprzewodowy. Jeżeli zamiast licznik korzystamy z aplikacji w telefonie, wtedy przydadzą się gadżety turystyczne w postaci uchwytu rowerowego mocowanego na ramę. 

Rozjaśnijmy nieco mrok - latarki turystyczne

Jeśli chcemy jeździć wieczorami lub w nocy rower musi mieć oświetlenie. Lampka to zdecydowanie konieczność nie tylko gadżet. Z całą pewnością jednak lampki LED można również potraktować jako gadżety turystyczne, bo ich rozwiązania technologiczne odbiegają od standardowych, często mają one również ciekawy design.

Lampki takie kupić można zarówno na przód, jak i na tył roweru, dzięki czemu będzie dobrze widocznie po zachodzie słońca, a w związku z tym również bezpieczniejsi. Poza światłami na samym rowerze warto zapatrzeć się w akcesoria sportowe jakimi są latarki LED. Najprostsza latarka to zwykła latarka ręczna, ale można kupić również tzw. czołówkę, zakładana na głowę, dzięki czemu będzie mieli wolne ręce. Dla pasjonatów natomiast świetnie nada się latarka policyjna cree. 

Zobacz więcej gadżetów turystycznych oraz akcesoria sportowe w sklepie: https://picco.pl/pol_m_Gadzety-dla-sportowcow-596.html

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options