Skip to content

Kołki montażowe i wkręty w sklepie budowlanym

Jeśli decydujemy się na samodzielne wykończenie do domu oraz zaaranżowanie różnych elementów musimy posiadać odpowiedni do tego sprzęt. Najczęściej samodzielna praca to składanie mebli. Takimi meblami mogą być półki, w większości nie mają zaawansowanej budowy i nie ma problemu z ich złożeniem, jednak problem pojawia się z montażem.

Kołki montażowe - jak dobrać?


Do zawieszenia półek na ścianie potrzebne będą kołki montażowe aby półka nie spadła i wytrzymała obciążenie. Nie każdy kołek wytrzyma każde obciążenie, dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie dobranie kołków do gabarytów półki oraz do obciążenia, które na tej półce będzie się znajdować.


Musimy pamiętać, że kołki robione są z różnych materiałów. Budowa domów na przestrzeni lat się bardzo zmieniła, są wykorzystywane inne materiały oraz inne sposoby na zbudowanie budynku. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych kołków, jeśli nie wiesz jaki kołek dobrać skontaktuj się z naszymi pracownikami stacjonarnie, przez telefon lub pocztą elektroniczną.


Wkręty - jak nam się przydadzą


W naszym sklepie znajdują się różne rodzaje wkrętów. Możemy znaleźć blachowkręty, które są bardzo pomocne. Wykorzystuje się je np. do mocowania elementów w samochodach takich jak karoseria wykonana z blachy do niektórych elementów tapicerki. Często są również wykorzystywane w wyposażaniu wnętrz.


Na naszej stronie można też znaleźć wkręty samowiercące, są używane praktycznie w każdej dziedzinie budownictwa. Najlepiej sprawdzają się w konstrukcjach stalowych, gdzie potrzebne jest bardzo mocne zabezpieczenie. Świetnie sprawdzają się w kontakcie z drewnem lub betonem, dzięki temu mają olbrzymią różnorodność i to jest ich ogromną zaletą. Użycie takich wkrętów ułatwi nam konserwacje instalacji, dzięki tym wkrętom mamy możliwość na szybki demontaż elementu oraz łatwe ponowne zamontowanie. Jest to duże udogodnienie w przypadku napraw lub wymiany.


Posiadamy także wkręty do płyt kartonowo gipsowych (wkręty do płyt G/K). Najczęściej stosuje się je przy ocieplaniu poddasza czy wykonywaniu podwieszanego sufitu. Takie wkręty znajdą zastosowanie także w składaniu mebli lub w różnych rodzajach płyt PCV.


Wkręty i kołki montażowe znajdziesz w sklepie budowlanym: http://www.ekodomdg.sklep.pl/produkty/kolki-montazowe-i-wkrety,2,5685

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Autor nie zezwolił na komentowanie tego wpisu

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.
Adresy e-mail nie będą pokazywane i będą używane tylko do celów wysyłania powiadomień drogą e-mailową

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options